• تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، ساختمان180، پلاک168، طبقه2، واحد23
  • info@aftab-mp.com
  • 021-88710354

پشتیبانی

پشتیبانی

امروزه صنعت IT و مراکز اطلاعاتی, به فعالین حوزه های مختلف امکان پردازش اطلاعات در مقیاس های بسیار گسترده ای را داده است لیکن هرگونه وقفه در عملکرد این مراکز و بدون پاسخ ماندن هزاران درخواست می تواند موجب لطمه خوردن به اعتبار سازمانی و ضرر های مالی جبران ناپذیر گردد. از این رو وجود شبکه خدمات پس از فروش توانمند و کارآزموده برای ممانعت از بروز هرگونه نارسایی و آسیب در سامانه های فعال از شروط اساسی اطمینان به این صنعت و ارایه دهندگان خدمات آن است.

“آفتاب مهر پرداز” با برخورداری از نیروهای متخصص و در اختیار داشتن پیشرفته ترین تجهیزات فنی این قابلیت را دارد که همچون گذشته به مثابه چشمان همیشه بیدار شما مراقب صحت کارکرد و سلامت و ایمنی سامانه های IT  شما در قالب سرویس های زیر باشد.

خدمات پس از فروش

نقطه ثقل اعتماد مشتریان تا حد زیادی بستگی به قابلیت های بخش خدمات پس از فروش دارد. به همین دلیل این شرکت تلاش نموده تا مطابق با استاندارد های کیفی خود و با طراحی سامانه پشتیبانی و خدمات پس از فروش کارآمد, همراه همیشگی مشتریان خود باشد.

“ما همواره در کنار شما هستیم”, تفاوتی ندارد چه مشکلی دارید و یا چه زمانی است؛ مهم این است که متخصصان شرکت آمادگی ارایه هرگونه خدمات فنی برای ایجاد آرامش و احساس اطمینان خاطر در شما را دارند.

خدمات این بخش طیف وسیعی شامل تعویض محصولات تحت ضمانت تا موارد ذیل را در بر می گیرد:

  • عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع برد های الکترونیک
  • ارایه کلیه خدمات عیب یابی و تعمیر انواع تجهیزات مراکز داده, اعم از سامانه های پردازشی و ذخیره سازی
  • عیب یابی و تعمیر کلیه تجهیزات شبکه و مخابرات
  • خدمات مربوط به بازیابی داده ها
  • عیب یابی و تعمیرات تخصصی انواع تجهیزات راهکارهای نه گانه
  • ارایه سرویس هایی نظیرPM در شهرستان ها

پشتیبانی۷*۲۴

این شرکت با درک حساسیت بالای ارایه خدمات به موقع پشتیبانی و نگهداری به مراکز IT, اقدام به تشکیل تیم های پشتیبانی  نموده که به صورت ۲۴ ساعته و در تمام ایام هفته طبق قراردادهای منعقده امکان اعزام به سراسر کشور را دارند. از سوی دیگر, کارشناسان معاونت فنی و پشتیبانی به صورت مراجعات ادواری و یا با درخواست شما از طریق تلفن و یا درخواست سیستمی (on line) بر چگونگی عملکرد سامانه های مستقر نظارت دارند.

خدمات تیم های عملیاتی سیار ۷*۲۴ شامل عیب یابی, تعمیر و یا تعویض قطعات و یا اصلاح راهکارهای موجود به منظور احیاء و پایدار سازی سیستم می باشد.

پشتیبانی On Line

“آفتاب مهر پرداز” در جدیدترین خدمت خود مبادرت به ارایه خدمات On Line به منظور رفع عیوب احتمالی و از راه دور نموده است. در این حالت مشتریان از طریق تماس تلفنی و یا سایت شرکت مشکل خویش را اعلام نموده و کارشناس مربوطه تلاش می کند تا نسبت به راه اندازی مجدد و پایدار سازی سامانه مزبور اقدام نماید.

برای استفاده از کاربرد دیگر این خدمت, متقاضی یا باید از مشتریان شرکت باشد و یا یک بار برای تعمیر تجهیزات خود به شرکت مراجعه کرده باشد که در این صورت می تواند از طریق سیستم مدیریت خدمات آفتاب مهر پرداز و با اختصاص یک نام کاربری و رمز عبور وضعیت تعمیر دستگاه خود را نیز پیگیری نماید.

کارشناسان ما با بهره گیری از تجهیزاتی نظیر WarmPlate, BGA, Desolder Gun, SWIP Genarator, انواع Programmer و… قابلیت و امکان تعمییرات انواع بردهای موجود در ایران را دارا می باشند.