• تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، ساختمان180، پلاک168، طبقه3، واحد 32
  • info@aftab-mp.com
  • 021-88710354

تعمیرات

تعمیرات

تعمیر سرور hp 

آفتاب مهرپرداز، با سابقه طولانی به عنوان نماینده سرورهای اچ‌پی (HP Servers) در ایران، بعد از تحویل سرور به مشتریان خود، آن‌ها را در ادامه مسیر یعنی نصب، نگهداری، پشتیبانی و در صورت لزوم انجام و آموزش تعمیرات تخصصی سرورهای اچ‌پی همراهی می‌کند. ما در ساپراصنعت، تمام توان خود را در ارائه یک طراحی دقیق، برنامه‌ریزی تعمیرات پیش از وقوع خرابی و نیز عیب‌یابی سرورهای اچ‌پی (HP Servers) به کار می‌گیریم و مفتخریم که با کارشناسان متخصص و باتجربه برای ارائه خدمات عیب‌یابی و تعمیر سرورهای اچ‌پی (HP Servers) به بهترین شکل و در کوتاه‌ترین زمان ممکن هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور در محل، در کنار مشتریان عزیز باشیم تا ضمن صرفه‌جویی در زمان و هزینه مشتریان، رضایت این عزیزان را تأمین کنیم.

برای انجام تعمیرات تخصصی سرورهای اچ‌پی (HP Servers)، مهندسان متخصص در زمینه سخت‌افزاری و ارائه خدمات و تعمیر سرویس، ابزارهای لازم را در شرکت ساپراصنعت، فراهم کرده‌اند. به‌‌روزرسانی این دستگاه‌ها هم‌گام با بازارهای جهانی صورت می‌گیرد و نیروهای فنی شرکت، با به‌‌روزترین ابزارها، به تعمیرات سرورهای ‌اچ‌پی به صورت تخصصی می‌پردازند. ضمن آن‌که، با توجه به این‌که آسودگی خاطر و رضایت مشتریان عزیزما، بسیار اهمیت دارد، ساپراصنعت، کادر فنی خود را ملزم به طی دوره‌های تخصصی می‌نماید. برگزاری این دوره‌ها، در بازه‌های زمانی مشخص  از سوی مدیریت، هماهنگ می‌شود تا همواره اطلاعات تیم فنی، به‌روز باشد.

این شرکت با توجه به دریافت متعدد درخواست از سازمانها وشرکتها و مشتریان هدف جهت عیب یابی و تعمیرات انواع سرور و ذخیره ساز و سوییچ و……. اقدام به راه اندازی تعمیرگاه تخصصی تجهیزات دیتا سنتر نموده است که منوی سرویس های قابل ارائه به شرح ذیل میباشد:
1- عیب یابی انواع سرور/ذخیره ساز/تجهیزات پشتیبان گیری و براورد هزینه تعمیر
2- تعمیرات کلی و جزئی انواع سرور/ذخیره ساز/تجهیزات پشتیبان گیری شامل تعمیرات انواع برد / پاور و ….
3- عیب یابی انواع شبکه های کابلی و بی سیم و برآورد هزینه رفع ایراد
4- عیب یابی و برآورد هزینه تعمیر انواع تجهیزات سیسکو شامل برد و پاور و….
5- تنظیم مجدد انواع سوییچ های سیسکو
6- بازیابی اطلاعات انواع هارد دیسک های سرور
لطفا جهت دریاف اطلاعات بیشتر با واحد فنی این شرکت به شماره ۸۸۷۱۰۳۵۴ داخلی 127(میرزایی) تماس حاصل نمایید.

#تعمیر سرور hp – تعمیر سرور hp

تعمیر سرور hp-تعمیر سرور hp-تعمیر سرور hp-تعمیر سرور hp-تعمیر سرور hp