• تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، ساختمان180، پلاک168، طبقه2، واحد 32
  • info@aftab-mp.com
  • 021-88710354

مجوز دسترسی عمومی VMware به راهکار جدید مدیریت Cloud

  • خانه / مجوز دسترسی عمومی VMware به راهکار جدید مدیریت Cloud

مجوز دسترسی عمومی VMware به راهکار جدید مدیریت Cloud

  • توسط aftab-mp |
  • دیدگاه ها غیر فعال

این نسخه تازه سازمان ­ها را به سمت نوآوری در اتوماسیون IT و همکاری هر چه بیشتر توسعه دهندگان و متخصصان IT سوق می دهد .

شرکت VMware به ‌عنوان یک پیشروی جهانی در زیرساخت‌ های Cloud و کسب ‌وکار سیار، امکان دسترسی عمومی به VMware vRealize Automation 7 و VMware vRealize Business Standard 7 به‌ منظور توانمند سازی بیشتر بخش IT سازمان ها برای پیشبرد کسب ‌وکار دیجیتال درون سازمان‌ هایش را فراهم کرده است .

در دسترس قرار گرفتن VMware vRealize Automation 7 و VMware vRealize Business Standard 7، همراه با انتشار VMware vRealize Operations™ ۶٫۱ و VMware vRealize Log Insight™ ۳ در سه ماهه ی سوم سال ۲۰۱۵ ، باعث تکمیل کامل به‌ روز رسانی VMware vRealize Suite به ‌عنوان پلتفرم اصلی مدیریت Cloud در این صنعت شده است . با توجه به مطالعات اخیر ، VMware vRealize Suite می ‌تواند فرایند انتشار اپلیکیشن را از چند هفته به کمتر از یک روز تسریع بخشد و با کاهش ۱۰ درصدی ظرفیت مورد استفاده و همچنین جلوگیری ۱۵ درصدی از هزینه سخت افزار موجب بهبود بهره وری IT شود و در عوض با بازگشت سرمایه گذاری حدود ۲۰۰ درصدی مواجه خواهیم بود!

امروزه VMware موجب پیشرفت قابلیت­ های زیر شده است:

  • VMware vRealize Automation 7 : این ویژگی به معرفی قابلیت های سرویس یکپارچه می پردازد که تیم IT و توسعه دهندگان را قادر می سازد تا ارائه ی اپلیکیشن های یکپارچه و چند لایه را با استفاده از شبکه و امنیت در سراسر Cloud ، تسریع و تسهیل بخشند . این طرح های سرویس یکپارچه موجب فعال شدن مدل سازی زیرساخت ها، شبکه ها، امنیت، اپلیکیشن ها و خدمات سفارشی IT از جمله روابط و وابستگی های آنها درون یک بوم گرافیکی می‌شود . VMware vRealize Automation 7 با VMware NSX® ۶٫۲ ادغام شده است تا به صورت پویا شبکه ها و تقسیم بندی­ های کوچک منحصر به فرد را برای هر اپلیکیشن ، پیکربندی کند. الگوهای VMware vRealize Automation 7 در محدوده ی Cloud ترکیبی از ™VMware vCloud® Air و Amazon Web Services (AWS) پشتیبانی می کند . هم چنین این پشتیبانی شامل ™VMware vCloud Government Service و AWS GovCloud ، OpenStack Kilo می باشد . الگو های سرویس یکپارچه می توانند جهت تسهیل توسعه ، همچون یک فایل متنی ویرایش شوند . به علاوه ، این قابلیت تلفیقی فوق العاده از یک معماری و نصب و راه اندازی ساده است که می ‌تواند در بیشتر پیکر بندی ها (در مقایسه با نسخه­های قبلی) موجب کاهش زمان استقرار (تا ۳۷ درصد) شود و از این طریق به سازمان ها کمک می کند تا از زمان بکاهند و بر ارزش بیافزایند.
  • VMware vRealize Business Standard 7: این ویژگی معرف چند قابلیت جدید و بهبود یافته است تا از این طریق موجب افزایش شفافیت و کنترل بر هزینه­ ها و کیفیت خدمات IT شود . این نسخه حاوی سیاست های جدید قیمت گذاری برای Cloud های عمومی و خصوصی از جمله VMware vCloud Air، AWS ، Microsoft Azure و سایر Cloud های مورد پشتیبانی vRealize Automation است . قابلیت ­ ارتقا یافته ی showback ، بخش IT را قادر می سازد تا گزارشی دقیق از هزینه ها ، تجزیه و تحلیل دقیق طرح ریزی هزینه و … را ارائه کند . قابلیت جدید برنامه ریزی و بهینه سازی هزینه ، در واقع هزینه های مورد استفاده و ظرفیت باقی مانده مراکز داده را متصور می سازد ، امکان مدل سازی وظیفه ی جدید را می دهد و تأثیر ظرفیت یا هزینه های باقی مانده را تحلیل می ‌کند .