• تهران، خیابان قائم مقام فراهانی، ساختمان180، پلاک168، طبقه2، واحد23
  • info@aftab-mp.com
  • 021-88710354

شرکت JUNIPER

شرکت شبکه جونیپر از بدو تاسیس در سال ۱۹۹۶ با هدف فروش محصولات و خدمات شبکه‌های مبتنی بر IP پایه ریزی شد. از همان زمان شروع به کار این شرکت در بازار تا به حال، خانواده روترهای جونیپر رقیب اصلی کمپانی بزرگ سیسکو بوده‌اند. همچنین شرکت Juniper در سال ۲۰۰۴ با تمکن شرکت مطرح NetScreen که از رهبران نوآوری در بازار امنیت شبکه های کامپیوتری بود، قدم مهمی در گسترش حوزه فعالیت درزمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات برداشت. محصولات و خدمات مرتبط با امنیت شبکه شرکت جونیپر منحصرا به منظور بهینه‌سازی عملکرد تجهیزات امنیتی در شبکه و همچنین از بین بردن مشکلات ناشی از کاهش کارایی و ضعف ها و حفره های امنیتی، طراحی و عرضه شده اند. معماری شکل گرفته در محصولات شرکت جونیپر با ایمن سازی لایه‌های مختلف شبکه اطمینان خاطر مدیران ارشد فناوری اطلاعات را از حفاظت داده‌ها و شبکه‌ها ایجاد می نماید. این شرکت با بیش از ۹۰۰۰ کارمند در ۵۰ کشور دنیا توانسته، محصولات و خدمات خود را به ۴۰ سرویس دهنده برتر جهان، و دیگر سازمان‌های دولتی و صنایع بزرگ ارائه می دهد.


ویژگی های سیستم های یکپارچه امنیتی Juniper

سیستم های یکپارچه امنیتی شرکت جونیپر دارای تراشه‌ای با متد ASIC می باشند بنابراین کارایی و عملکرد این تجهیزات نسبت به محصولات مشابه سایر شرکت های هم رده بهتر است.

برخی از مشخصات سیستم های یکپارچه امنیتی شرکت جونیپر عبارتند از :

فایروال : تعریف نواحی امنیتی و کنترل دسترسی بین آنها از طریق سیاست های امنیتی
روتر : پشتیبانی کامل از انواع پروتکل‌های روتینگ دینامیک (BGP, OSPF, RIP) و استاتیک در لایه سه
سوئیچ : کارکرد لایه ۲ برای اتصال نودهای شبکه و پشتیبانی از STP و Vlan به صورت شبکه های مجازی
VPN : ایجاد تونل IPSec و انواع سرویس های وی پی ان برای برقراری ارتباط امن و غیرقابل شنود از طریق شبکه جهانی اینترنت، بین دفاتر مختلف یک سازمان و دورکاری